svetová novinka určená pre športovcov, mladých ľudí a všetkých, ktorí milujú pohyb a relax na čerstvom vzduchu a v prostredí, ktoré majú radi
Rowing Bike

ScullTrek je nový typ bicykla, určený nielen na bicyklovanie, ale najmä na komplexné precvičovanie - posiľňovanie svalov (na nohách, rukách, bruchu, chrbte, hrudníku,...). Pohyb potrebný na chod ScullTrek-u zabezpečuje rovnomerné namáhanie všetkých svalov. Výhodou oproti iným posiľňovacím fitness zariadeniam je, že tréning prebieha vonku, na čerstvom vzduchu v prírode. Pôvodne bol ScullTrek navrhnutý ako špeciálny trenažér pre veslárov, pretože simuluje pohyby pri veslovaní ako na veslici, a skife ale je použiteľný ako tréningový nástroj aj pre iné vodné športy.

ScullTrek je ako svetová novinka prihlásený na celosvetový PTC patent. ScullTrek má nosný rám vyrobený z vysoko kvalitnej leštenej nerezovej ocele. Všetky pohyblivé časti (sedadlo, vozík pedálov) majú valivé uloženie na ložiskách, zabezpečujúcich ich dlhú životnosť a bezproblémovú údržbu. Potencionálnymi zákazníkmi nie sú len spomínaní veslári, ktorým nahradí tréning na statickom simulátore, ale aj bicyklisti, fitnes centrá, individuálni záujemcovia o posiľňovanie svalov, športovci iných odvetví ale aj záujemcovia o rekreačné využitie.